Луцьк, Грушевського 30
Залишити заявку
Додати оголошення
На що необхідно звертати увагу при виборі офісу?
170

На сьогоднішній день, багато людей, вважають за краще відкривати власну справу, яка буде поступово приносити певний дохід. Для успішного бізнесу, необхідно мати приміщення, в якому буде розташовуватися офіс. При виборі підходящої нерухомості необхідно визначитися з площею приміщення. Крім усього, слід також враховувати розташування приміщення, його зовнішню і внутрішню обробку і деякі інші моменти.
Якщо ви вирішили зняти офіс, то повинні розуміти, що важливу роль, перш за все, грає поверх, на якому буде розташовуватися приміщення. Поверх слід вибирати, виходячи з цілей бізнесу. Наприклад, для банку або магазину, найкраще підійде перший поверх, а ось для салону краси або тренажерного залу, цілком підійде другий поверх. Якщо ви плануєте відкрити супермаркет, то можна взяти в оренду цокольний поверх.
Найкраще вибирати приміщення, у якого вхід розташовується з боку вулиці, а не з боку двору, в іншому випадку, ваша компанія просто буде не помічена клієнтами. Але, якщо вийшло так, що ви придбали приміщення, у якого вхід знаходиться з боку двору, то не впадайте у відчай і просто витратьте деяку суму грошей на банер і рекламу. На сьогоднішній день, можна розмістити рекламу в газеті, в маршрутках, адже в деяких встановлений спеціальний телевізор.
Слід також сконцентрувати увагу на зручній під'їзній колії до офісу. Правильний під'їзд це запорука успіху, адже практично немає таких клієнтів, які з радістю будуть петляти навколо двору, і намагатися впритул під'їхати до будівлі. Важливе значення також має і парковка, адже клієнтам, так і персоналу буде набагато спокійніше, якщо їх транспортний засіб буде постійно знаходиться перед очима.
Розмір парковки, безпосередньо залежить від розміру займаного приміщення. Для магазину, найкраще велика парковка, щоб на ній могли з зручністю розміститися або розвернутися вантажні машини, а ось для ательє або для перукарні, цілком підійде парковка невеликого розміру.
Слід також звертати увагу на прилеглу територію. Важливо щоб вона містилася в чистоті і привертала своїм зовнішнім виглядом. Природно, можна привести в гарний вид територію самому, але можна зробити простіше і вибрати приміщення, яке розташовується в красивому місці.
Дуже важливо звертати увагу на комунікації. Для будь-якого офісу необхідний телефонний дріт, інтернет, кондиціонери, холодильники і багато іншого, тому різні комунікації повинні перебувати в справному стані.
Оздоблення приміщення також важливе, адже неприємно проводити час в приміщенні з проваленою штукатуркою та іншими дефектами, та й до того ж зовнішній вигляд завжди впливає на клієнта і на працівників, адже проводити час в некрасивій обстановці неприємно. Якщо ви не маєте в своєму розпорядженні великих коштів, то перш ніж узяти офіс в оренду подумайте гарненько, чи зможете ви знаходитися в такому приміщенні чи ні. Ну, а якщо у вас є необхідні кошти, то можете самостійно зробити ремонт в приміщенні.
Є ще один варіант, це вибрати офіс під ключ, адже таке рішення дозволить уникнути багатьох проблем.


 

Корисні статті

Компанія «Атланта Нерухомість» – це сформована команда   професіоналів, які є справжніми експертами на ринку нерухомості міста Луцька.

Ріелтори компанії постійно вико...

133

На сьогоднішній день, багато людей, вважають за краще відкривати власну справу, яка буде поступово приносити певний дохід. Для успішного бізнесу, необхідно мати приміщення, в якому буде розташовува...

170


На продаж квартири або будинку зазвичай йде багато часу. І найчастіше причина буває в тому, що люди починають продавати свою нерухомість не в найкращий час року. Звичайно, виставляти на продаж не...

254

Коли у людей з'являється можливість придбати собі квартиру, вони завжди намагаються заощадити на покупці. Звичайно, їх можна зрозуміти, однак, це рішення є не зовсім правильним, адже на своїй о...

193