Луцьк, Грушевського 30
Залишити заявку
Додати оголошення
Як у Луцьку змінювалися ціни на квартири у 2016 році
144

Інформаційно аналітичний центр компанії "Олімп Консалтинг" провів аналіз даних про стан ринку житлової нерухомості у регіонах України,зокрема і в Луцьку.

Досліджували ціни у період з грудня 2015 р. до грудня 2016 р. Об'єктом аналізу став вторинний ринок житлової нерухомості (1-но, 2-ох, 3-ох, 4-охкімнатні квартири), тобто так зване соціальне житло, – повідомляє на своїй сторінці у Facebook Компанія "Атланта Нерухомість" (www.facebook.com/atlantalutsk).

Під "соціальним житлом" розуміють житло, побудоване в період з 1950 до 1992 роки.

Середня вартість квадратного метра житлової нерухомості на вторинному ринку в місті Луцьк за аналізований період знизилась в відносних величинах – 12,3 %, в абсолютних – на 81 $.

Як каже, Роман Вольчинський, керівник відділу житлової нерухомості Компанії "Атланта Нерухомість", зазначена інформація є досить умовною, тому що на збір сатистичних даних впливає багато факторів. Велике значення тут має ціна, адже здійснювати аналіз за цією категорією можна на початку, коли житло виставлено на продаж і в кінці, коли житло вже продано. І вартість буде не однаковою.

Корисні статті

На сьогоднішній день, багато людей, вважають за краще відкривати власну справу, яка буде поступово приносити певний дохід. Для успішного бізнесу, необхідно мати приміщення, в якому буде розташовува...

160

Коли у людей з'являється можливість придбати собі квартиру, вони завжди намагаються заощадити на покупці. Звичайно, їх можна зрозуміти, однак, це рішення є не зовсім правильним, адже на своїй о...

181


На продаж квартири або будинку зазвичай йде багато часу. І найчастіше причина буває в тому, що люди починають продавати свою нерухомість не в найкращий час року. Звичайно, виставляти на продаж не...

238

Інформаційно аналітичний центр компанії "Олімп Консалтинг" провів аналіз даних про стан ринку житлової нерухомості у регіонах України,зокрема і в Луцьку.

Досліджували ціни у період з г...

144