Залишити заявку
Додати оголошення
Як продати житло у Луцьку за 30 днів
139

    Є потреба та можливість поліпшити житлові умови, переселитися в інше місто або продати спадщину – у кожному випадку виникає необхідність свої квадратні метри обміняти на грошові знаки, або навпаки. При цьому стається очевидне: кожна сторона такого дійства хоче отримати максимально вигідні умови. Продавець – продати належну йому нерухомість якнайдорожче, а часто – і якнайшвидше; покупець – купити за свої кревні найкраще з доступного. І ті, і ті зазвичай мають намір зекономити – час, сили, гроші.
    Практика показує, якщо на якусь частину грошей від продажу нерухомості претендує посередник, власник має залучити його на свій бік. Заради успішного продажу нерухомості –  швидкого, вигідного, юридично бездоганного – спочатку, кажуть експерти, треба усвідомити деякі важливі речі.
    Ріелтор – не просто посередник при купівлі-продажу. Ріелтор – фахівець у галузі нерухомості. Вони, звичайно, бувають різні. І якщо, скажімо, у США недобросовісний ріелтор назавжди буде позбавлений ліцензії, внесений у “чорні списки” й відлучений від усіх баз даних нерухомості, то в пострадянському просторі поки що про таке можна лише мріяти. Та насправді, вберегтися від посередників на ринку житла, чиєю головною метою є отримання максимального зиску замість надання клієнтові якісних послуг, не так уже й складно. Варто доручити продаж своєї нерухомості перевіреній компанії. Компанія “Атланта Нерухомість” у Луцьку зарекомендувала себе, кажуть задоволені її послугами волиняни, саме такою.
    Відділ Нерухомість в Луцьку  цієї компанії не є ріелторською конторою у звичному сенсі, – тут працюють з клієнтами лише на умовах ексклюзивних договорів – іншими словами, усі турботи із продажем нерухомості, узгоджуючи із клієнтом основні акценти, фірма бере на себе.
    Так, фахівець компанії максимально точно оцінить ринкову вартість, врахувавши масу невідомих власнику нюансів. Він прийматиме за клієнта усі телефонні дзвінки від агентств нерухомості, які прагнутимуть виторгувати максимальну знижку, діючи в інтересах потенційного покупця.
    Працівник компанії організовуватиме покази об’єкта нерухомості у зручний для клієнта час, або проводитиме їх без його участі, якщо, скажімо, той не проживає у квартирі, яку продає. Він показуватиме квартиру тільки реальним покупцям, які шукають саме таке житло (площа, поверх, район), а не просто знічев’я оглядають усе підряд з метою “подивитися”, і найголовніше, сконцентрує попит і визначить максимальну ціну на пропоноване житло.

Як продати квартиру, будинок у Луцьку за максимальною ціною за короткий період часу

    Завдяки технології продажу замість 20-30 дзвінків, які б клієнт отримав, продаючи своє житло самотужки, працівник компанії прийме 300-400. Замість 3-5 оглядів, які б власник провів сам, професіонал приведе 20-30 потенційних покупців на квартиру і отримає найоптимальнішу пропозицію, яка, можливо, буде і більшою від тої ціни, яку очікував клієнт. В компанії, працює, окрім ріелторського відділу який оцінить ринкову вартість об’єкта, ще й юридичний відділ – що, допоможе з оформленням документів. Працівники компанії, оскільки є ексклюзивним представником власника, наполягатимуть на продажу саме за вигідною для продавця ціною, оскільки “грають” на його стороні.

    Контакти компанії “Атланта Нерухомість”: м.Луцьк, проспект Президента Грушевського, 30, 3-ій поверх.

    Тел/Факс: (0332) 77-63-31

    e-mail: volchynskyi@atlanta.lutsk.ua

Корисні статті

Компанія «Атланта Нерухомість» – це сформована команда   професіоналів, які є справжніми експертами на ринку нерухомості міста Луцька.

Ріелтори компанії постійно вико...

118

    Є потреба та можливість поліпшити житлові умови, переселитися в інше місто або продати спадщину – у кожному випадку виникає необхідність свої квадратні метри обміняти ...

139


На продаж квартири або будинку зазвичай йде багато часу. І найчастіше причина буває в тому, що люди починають продавати свою нерухомість не в найкращий час року. Звичайно, виставляти на продаж не...

218

Коли у людей з'являється можливість придбати собі квартиру, вони завжди намагаються заощадити на покупці. Звичайно, їх можна зрозуміти, однак, це рішення є не зовсім правильним, адже на своїй о...

164