Луцьк, Грушевського 30
Залишити заявку
Додати оголошення
Коли краще продавати нерухомість
239


На продаж квартири або будинку зазвичай йде багато часу. І найчастіше причина буває в тому, що люди починають продавати свою нерухомість не в найкращий час року. Звичайно, виставляти на продаж нерухомість можна в будь-який час року, так як невідомо коли саме знайдеться потрібний покупець. Але особливу активність при продажу потрібно проявляти лише в певну пору року.

В яку пору року краще всього продавати свою квартиру або будинок:

Нескладно помітити, що в основному багато людей планують переїзд не взимку або восени, а влітку або навесні. І причина таких дій проста, нікому не хочеться переїжджати в холодну пору року. Звичайно, комусь доводиться це робити саме взимку або восени, але це тільки тому, що у них немає часу чекати до потепління. А якщо людям поспішати нікуди, то вони будуть планувати свій переїзд саме на теплу пору року.
Кращий варіант починати продавати свою нерухомість приблизно в кінці зими. Якщо вона буде виставлена ​​за нормальною ціною, то за теплий сезон вона повинна продатися. А також слід зауважити, що якщо нерухомість знаходиться в поганому стані, то продаж її теж може затягнутися надовго. Тому перед продажем найкраще зробити хоча б легкий ремонт або опустити ціну. Інакше покупці не стануть цікавитися цим варіантом.
Перед тим як виставляти нерухомість на продаж, слід переконатися в тому, що виставлена ​​адекватна ціна на квартиру або будинок. Адже якщо людина хоче більше ніж коштує його нерухомість за ринковою ціною, то продаж може затягнутися на кілька років. І людина не продасть свою квартиру до тих пір, поки не зрозуміє, що він просить за неї занадто багато. А як тільки він упустить ціну до ринкової вартості, покупець обов'язково з'явиться. Головне, пам'ятати про те, що жодна людина не захоче купувати собі нерухомість дорожче, ніж вона коштує. І якщо людина це зрозуміє, то продати своє майно він зможе набагато швидше.
Пора року часом сильно впливає на продаж, адже на ринку нерухомості також є сезон і не сезон. Тобто в один час року нерухомість продається добре, в іншого погано. Але, незважаючи на це, оголошення про продаж повинно висіти в інтернеті цілий рік. Адже навіть взимку покупець може знайтися.
Продаж нерухомості це справа непроста, і якщо людина все робить неправильно, то вона може, ніколи не продасться. Головне, серйозно поставитися до даного процесу, а також не будувати повітряних замків. І не плекати себе ілюзіями про те, що саме ця квартира повинна дорожче продатися. Такого не буває, а якщо і буває, то в рідкісних випадках.

 

Корисні статті

Коли у людей з'являється можливість придбати собі квартиру, вони завжди намагаються заощадити на покупці. Звичайно, їх можна зрозуміти, однак, це рішення є не зовсім правильним, адже на своїй о...

181

    Є потреба та можливість поліпшити житлові умови, переселитися в інше місто або продати спадщину – у кожному випадку виникає необхідність свої квадратні метри обміняти ...

145


На продаж квартири або будинку зазвичай йде багато часу. І найчастіше причина буває в тому, що люди починають продавати свою нерухомість не в найкращий час року. Звичайно, виставляти на продаж не...

239

Інформаційно аналітичний центр компанії "Олімп Консалтинг" провів аналіз даних про стан ринку житлової нерухомості у регіонах України,зокрема і в Луцьку.

Досліджували ціни у період з г...

144