Коли краще продавати нерухомість
286


На продаж квартири або будинку зазвичай йде багато часу. І найчастіше причина буває в тому, що люди починають продавати свою нерухомість не в найкращий час року. Звичайно, виставляти на продаж нерухомість можна в будь-який час року, так як невідомо коли саме знайдеться потрібний покупець. Але особливу активність при продажу потрібно проявляти лише в певну пору року.

В яку пору року краще всього продавати свою квартиру або будинок:

Нескладно помітити, що в основному багато людей планують переїзд не взимку або восени, а влітку або навесні. І причина таких дій проста, нікому не хочеться переїжджати в холодну пору року. Звичайно, комусь доводиться це робити саме взимку або восени, але це тільки тому, що у них немає часу чекати до потепління. А якщо людям поспішати нікуди, то вони будуть планувати свій переїзд саме на теплу пору року.
Кращий варіант починати продавати свою нерухомість приблизно в кінці зими. Якщо вона буде виставлена ​​за нормальною ціною, то за теплий сезон вона повинна продатися. А також слід зауважити, що якщо нерухомість знаходиться в поганому стані, то продаж її теж може затягнутися надовго. Тому перед продажем найкраще зробити хоча б легкий ремонт або опустити ціну. Інакше покупці не стануть цікавитися цим варіантом.
Перед тим як виставляти нерухомість на продаж, слід переконатися в тому, що виставлена ​​адекватна ціна на квартиру або будинок. Адже якщо людина хоче більше ніж коштує його нерухомість за ринковою ціною, то продаж може затягнутися на кілька років. І людина не продасть свою квартиру до тих пір, поки не зрозуміє, що він просить за неї занадто багато. А як тільки він упустить ціну до ринкової вартості, покупець обов'язково з'явиться. Головне, пам'ятати про те, що жодна людина не захоче купувати собі нерухомість дорожче, ніж вона коштує. І якщо людина це зрозуміє, то продати своє майно він зможе набагато швидше.
Пора року часом сильно впливає на продаж, адже на ринку нерухомості також є сезон і не сезон. Тобто в один час року нерухомість продається добре, в іншого погано. Але, незважаючи на це, оголошення про продаж повинно висіти в інтернеті цілий рік. Адже навіть взимку покупець може знайтися.
Продаж нерухомості це справа непроста, і якщо людина все робить неправильно, то вона може, ніколи не продасться. Головне, серйозно поставитися до даного процесу, а також не будувати повітряних замків. І не плекати себе ілюзіями про те, що саме ця квартира повинна дорожче продатися. Такого не буває, а якщо і буває, то в рідкісних випадках.

 

Корисні статті

Компанія «Атланта Нерухомість» – це сформована команда   професіоналів, які є справжніми експертами на ринку нерухомості міста Луцька.

Ріелтори компанії постійно вико...

158

На сьогоднішній день, багато людей, вважають за краще відкривати власну справу, яка буде поступово приносити певний дохід. Для успішного бізнесу, необхідно мати приміщення, в якому буде розташовува...

187


На продаж квартири або будинку зазвичай йде багато часу. І найчастіше причина буває в тому, що люди починають продавати свою нерухомість не в найкращий час року. Звичайно, виставляти на продаж не...

286

Інформаційно аналітичний центр компанії "Олімп Консалтинг" провів аналіз даних про стан ринку житлової нерухомості у регіонах України,зокрема і в Луцьку.

Досліджували ціни у період з г...

171