Луцьк, Грушевського 30
Залишити заявку
Додати оголошення
Новобудова або вторинне житло
181

Коли у людей з'являється можливість придбати собі квартиру, вони завжди намагаються заощадити на покупці. Звичайно, їх можна зрозуміти, однак, це рішення є не зовсім правильним, адже на своїй оселі економити не можна. Перед людьми в цей момент постає непростий вибір: де краще купувати квартиру, в новобудові? Або ж в старому, але надійному будинку? І краще в цей момент прийняти правильне рішення, щоб потім не довелося про нього сильно шкодувати.

Що краще вибрати, новобудову? Або ж вторинне житло?

З недавніх пір стало престижно купувати квартири в новобудовах, адже так роблять багато. І у інших людей складається враження, що квартири в новобудовах краще, ніж в старих будинках. Але насправді, якщо багато людей купують квартири в нових будинках, це ще не означає що вони краще вторинного житла. І перш ніж купувати квартиру в новобудові варто задуматися, чому там квартири дешевше? І на це питання відповідь досить проста: тому що дані будинки не є надійними і міцними спорудами. Давно можна було помітити, з якою великою швидкістю будується таке житло і це вже говорить про його ненадійність. А також ходять правдиві чутки про те, що новобудови будуються з поганих будматеріалів. Так що купувати квартиру в новому будинку на самому справі великий ризик.

Вторинне житло коштує набагато дорожче новобудови, і це говорить про те, що воно є більш якісним і надійним. І насправді в цьому зовсім нескладно переконатися, адже цим будинкам вже багато років. І ці будинки досі не втратили свого гарного зовнішнього вигляду. Тому якщо не вистачає грошей на покупку вторинного житла, необхідно збирати кошти і тільки потім купувати собі квартиру. Можна спробувати відсутню суму грошей зайняти або взяти в банку кредит. Головне, прийняти для себе правильне рішення, про який не доведеться шкодувати в майбутньому. Якщо людина придбає собі вторинне житло, то він може бути впевнений в тому, що даний будинок зможе простояти багато років. А новобудова може почати тріскатися при першому ж землетрус, так що жити в такому будинку просто небезпечно.
Вторинне житло, безсумнівно, краще новобудови. Багато забудовників набувають житло для себе або своїх рідних саме в старих будинках. Тому що вони знають, з чого будуються новобудови і самі не хочуть так сильно ризикувати. Тому краще не економити і купувати собі житло дійсно в надійному і міцному будинку.

Корисні статті

Інформаційно аналітичний центр компанії "Олімп Консалтинг" провів аналіз даних про стан ринку житлової нерухомості у регіонах України,зокрема і в Луцьку.

Досліджували ціни у період з г...

143

Коли у людей з'являється можливість придбати собі квартиру, вони завжди намагаються заощадити на покупці. Звичайно, їх можна зрозуміти, однак, це рішення є не зовсім правильним, адже на своїй о...

181

    Є потреба та можливість поліпшити житлові умови, переселитися в інше місто або продати спадщину – у кожному випадку виникає необхідність свої квадратні метри обміняти ...

145

На сьогоднішній день, багато людей, вважають за краще відкривати власну справу, яка буде поступово приносити певний дохід. Для успішного бізнесу, необхідно мати приміщення, в якому буде розташовува...

160