Луцьк, Грушевського 30
Залишити заявку
Додати оголошення
Новобудова або вторинне житло
194

Коли у людей з'являється можливість придбати собі квартиру, вони завжди намагаються заощадити на покупці. Звичайно, їх можна зрозуміти, однак, це рішення є не зовсім правильним, адже на своїй оселі економити не можна. Перед людьми в цей момент постає непростий вибір: де краще купувати квартиру, в новобудові? Або ж в старому, але надійному будинку? І краще в цей момент прийняти правильне рішення, щоб потім не довелося про нього сильно шкодувати.

Що краще вибрати, новобудову? Або ж вторинне житло?

З недавніх пір стало престижно купувати квартири в новобудовах, адже так роблять багато. І у інших людей складається враження, що квартири в новобудовах краще, ніж в старих будинках. Але насправді, якщо багато людей купують квартири в нових будинках, це ще не означає що вони краще вторинного житла. І перш ніж купувати квартиру в новобудові варто задуматися, чому там квартири дешевше? І на це питання відповідь досить проста: тому що дані будинки не є надійними і міцними спорудами. Давно можна було помітити, з якою великою швидкістю будується таке житло і це вже говорить про його ненадійність. А також ходять правдиві чутки про те, що новобудови будуються з поганих будматеріалів. Так що купувати квартиру в новому будинку на самому справі великий ризик.

Вторинне житло коштує набагато дорожче новобудови, і це говорить про те, що воно є більш якісним і надійним. І насправді в цьому зовсім нескладно переконатися, адже цим будинкам вже багато років. І ці будинки досі не втратили свого гарного зовнішнього вигляду. Тому якщо не вистачає грошей на покупку вторинного житла, необхідно збирати кошти і тільки потім купувати собі квартиру. Можна спробувати відсутню суму грошей зайняти або взяти в банку кредит. Головне, прийняти для себе правильне рішення, про який не доведеться шкодувати в майбутньому. Якщо людина придбає собі вторинне житло, то він може бути впевнений в тому, що даний будинок зможе простояти багато років. А новобудова може почати тріскатися при першому ж землетрус, так що жити в такому будинку просто небезпечно.
Вторинне житло, безсумнівно, краще новобудови. Багато забудовників набувають житло для себе або своїх рідних саме в старих будинках. Тому що вони знають, з чого будуються новобудови і самі не хочуть так сильно ризикувати. Тому краще не економити і купувати собі житло дійсно в надійному і міцному будинку.

Корисні статті

Інформаційно аналітичний центр компанії "Олімп Консалтинг" провів аналіз даних про стан ринку житлової нерухомості у регіонах України,зокрема і в Луцьку.

Досліджували ціни у період з г...

156


На продаж квартири або будинку зазвичай йде багато часу. І найчастіше причина буває в тому, що люди починають продавати свою нерухомість не в найкращий час року. Звичайно, виставляти на продаж не...

256

Коли у людей з'являється можливість придбати собі квартиру, вони завжди намагаються заощадити на покупці. Звичайно, їх можна зрозуміти, однак, це рішення є не зовсім правильним, адже на своїй о...

194

    Є потреба та можливість поліпшити житлові умови, переселитися в інше місто або продати спадщину – у кожному випадку виникає необхідність свої квадратні метри обміняти ...

152