Луцьк, Грушевського 30
Залишити заявку
Додати оголошення
Про компанію «Атланта Нерухомість»
127

Компанія «Атланта Нерухомість» – це сформована команда   професіоналів, які є справжніми експертами на ринку нерухомості міста Луцька.

Ріелтори компанії постійно використовують нові методики та технології, які дають можливість пришвидшити опрацювання отриманої інформації, збільшити  продуктивність праці кожного ріелтора та в загальному підвищити якість надання послуг компанії.

Місія компанії «Атланта Нерухомість»: забезпечувати комфортне вирішення будь-яких проблем, пов’язаних з продажем житлової та комерційної нерухомості, орендою комерційної нерухомості та бути гідними найвищої довіри наших клієнтів.

Наш основний закон: ми ЗАВЖДИ працюємо на боці нашого клієнта, на ВАШОМУ боці.

Компанія «Атланта Нерухомість» має 2 окремі відділи по нерухомості: відділ житлової та відділ комерційної нерухомості.

Працівники відділу житлової нерухомості зможуть продати Ваше житло за 4 тижні по максимальній ринковій ціні. Як це можливо? Деталі читайте тут: atlantadim.com.ua.

Відділ комерційної нерухомості займається продажем та орендою приміщень в місті Луцьку. Якщо ви хочете продати або купити комерційну нерухомість, вигідно здати або орендувати приміщення – завітайте до нас.

Які наші переваги серед інших компаній?

Незважаючи на більш ніж 20-річний досвід на ринку нерухомості, ми постійно розвиваємося, поглиблюємо наші знання та навики, відвідуємо різноманітні тренінги.

Ми зацікавлені продати Вашу нерухомість якомога ШВИДШЕ і ДОРОЖЧЕ, для цього з Вами працюватиме персональний менеджер, який складе індивідуальний маркетинговий план саме для Вашого об’єкта.

Працівники Компанії «Атланта Нерухомість» є членами Асоціації Фахівців з Нерухомості (Ріелторів) України, тому в нас високі показники якості і затребуваності на ринку ріелторських послуг.

Ми отримуємо схвальні відгуки від задоволених клієнтів, які можуть і хочуть нас рекомендувати.

У нашому офісі ви зможете отримати безкоштовну консультацію по всіх питаннях у сфері нерухомості.

Якщо вам потрібно: продати житло чи комерційну нерухомість, здати чи взяти в оренду  приміщення подзвоніть або напишіть нам, опишіть свою нерухомість, проконсультуйтеся з нашим менеджером. Консультація безкоштовна. Якщо бажаєте співпрацювати заключіть договір – очікуйте результату!

Ми знаходимось за адресою: проспект Президента Грушевського, 30, 3-ій поверх, м. Луцьк. Завітайте!

Корисні статті

Інформаційно аналітичний центр компанії "Олімп Консалтинг" провів аналіз даних про стан ринку житлової нерухомості у регіонах України,зокрема і в Луцьку.

Досліджували ціни у період з г...

143

    Є потреба та можливість поліпшити житлові умови, переселитися в інше місто або продати спадщину – у кожному випадку виникає необхідність свої квадратні метри обміняти ...

144


На продаж квартири або будинку зазвичай йде багато часу. І найчастіше причина буває в тому, що люди починають продавати свою нерухомість не в найкращий час року. Звичайно, виставляти на продаж не...

238

Компанія «Атланта Нерухомість» – це сформована команда   професіоналів, які є справжніми експертами на ринку нерухомості міста Луцька.

Ріелтори компанії постійно вико...

127