Луцьк, Грушевського 30
Залишити заявку
Додати оголошення
Земельні ділянки в Луцьку | Купівля та продаж
Залишайте свою заявку, ми одразу зателефонуємо!
Допоможемо в виборі земельної ділянки для будівництва і бізнесу
Знайти ділянку
0 результатів

Продаж та купівля земельних ділянок (Луцьк) потребують багато знань та досвіду цієї частини ринку. Потенціальні покупці можуть самостійно вивчити всі законодавчі нюанси, але для цього потрібно достатньо вільного часу. В той час земельний ринок є динамічною галуззю. Законодавчі та цінові зміни в ній відбуваються мало не щомісяця.

Клієнти, які бажають швидко та безпечно купити земельну ділянку, можуть звернутися за допомогою в популярне агентство нерухомості «Атланта».

Агенти допоможуть скласти реальну ціну земельної ділянки для продавців, підібрати кращий варіант для покупців нерухомого майна. За допомоги спеціалістів «Атланти» угода буде оформлена швидко та з гарантією юридичної чистоти. За бажанням клієнта можна підібрати варіант земельної ділянки з готовими будинками.

Про компанію

Компанія «Атланта» за період роботи супроводжувала операції з укладення 165 угод. За 6 місяців поточного року в базу нерухомості компанії внесено 3150 об’єктів. Потенціальні клієнти залишили 682 заявки, опрацюванням яких наразі займаються спеціалісти компанії.

«Атланта» за короткий проміжок часі вийшла в лідери на ринку нерухомості Волинської області та України в цілому. Підтвердженням тому стануть позитивні відгуки клієнтів, угоди яких були укладені за повного супроводження агентів «Атланта». Ознайомитися з відгуками можна на головній сторінці сайту. У нас працюють професійні геодезисти, архітектори, спеціалісти з вартісної оцінки землі, ріелтори, землевпорядники. Їх робота відрізняється високою якістю, швидкістю, та максимальною точністю.

Кожен клієнт може залишити заявку на дзвінок. Спеціалісти компанії «Атланта» зателефонують саме у визначений час і нададуть безкоштовну професійну консультацію.

Наші переваги:

 • Високий професіоналізм співробітників.
 • Персональний підхід до кожного випадку.
 • Точність строків і юридична чистота кожної угоди.
 • Відкритість на кожному етапі купівлі (продажу).
 • Тактовність та високий сервіс обслуговування.
 • Багатий досвід проведення угод купівлі-продажу.

Послуги, які надаються клієнтам:

 • Вибір варіантів, згідно потреб покупця.
 • Надання максимальної інформації щодо вибраної земельної ділянки.
 • Організація перегляду варіантів об’єктів нерухомого майна.
 • Повне юридичне супроводження угоди.
 • Гарантія юридичної чистоти кожного етапу угоди.

Агенти компанії «Атланта» допоможуть з правильним підбором ділянки, швидко зберуть необхідну документацію, проведуть державну реєстрацію майнових прав на земельну ділянку.

Виконуючи супроводження угоди, спеціалісти керуються основними принципами роботи компанії: доброчесність, порядність, турбота про інтереси клієнта, прозорість звітності і повна конфіденційність операції для сторонніх осіб.

Спеціалісти виконують супровід операцій з такими типами земельних ділянок:

 • Об’єкти нерухомості під забудову.
 • Земля для комерційної діяльності.
 • Ділянки під садівництво.
 • Земельні ділянки (Луцьк) сільськогосподарського призначення.

Землевпорядники компанії готують документацію (проекти відведення, технічну документацію) з дотриманням всіх вимог нормативно-правового та економічного законодавства. Ми гарантуємо законність, дотримання строків та безпечність операції при виконанні відчуження, поділу, викупу та об’єднання земельних ділянок та зміни їх цільового призначення.

VIP
Продаж 2-ої квартири біля історичного корпусу СНУ
просп.Перемоги, 12

Продаємо 2-кімнатну квартиру в місті Луцьку по просп. Перемоги. Квартира знаходиться на 2-му поверсі 5-ти поверхового цегляного, утепленого будинку; оновлений фасад, зроблений ремонт в під’їз...

Кімнат:
2
Площа:
50 м2
Продаж:
19000 $
Продаж діючого ресторанного бізнесу в м.Луцьку
вул.Ковельська, 82

Продам двохповерхову будівлю кафе "Українські страви" в м.Луцьку по вул. Ковельській, 82.
Площа підвалу 114 кв.м., перший поверх – 516 кв.м., другий поверх – 374 кв.м. Всього...

Продаж:
240000 $
Новозбудований житловий будинок на Липинському масиві
с.Липини

Набрид міський шум? Мрієте про чудове та тихе місце, де Вашому комфортному проживанню ніщо не завадить? Тоді саме для Вас унікальна пропозиція – новозбудований житловий будинок на Липинському...

Кімнат:
8
Площа:
253 м2
Продаж:
90000 $